Кошик
1319 відгуків

Про нас

Ukrainian 3D Factory

U3DF — це світ тривимірної друку! У нас ви зможете придбати 3D принтери, витратні матеріали для 3D принтерів, що працюють за технологією FDM, комплектуючі, аксесуари або ж скористатись нашими послугами в 3D друку і 3D моделюванні!

Основна мета.

Розвиток і доступність 3D друку. Ми впевнені, що адитивні технології зобов'язані стати частиною повсякденного життя людини.

Власне виробництво.

Всі витратні матеріали ми виготовляємо на власному обладнанні в Київській області. Ми дуже вимогливо ставимося до питань якості 3D нитки. Наше виробництво здійснюється на заводському обладнанні з контролем діаметра нитки за допомогою лазерної вимірювальної оснастки, а так само з застосуванням всіх технологічних норм. Первинна сировина проходить попередню сушку для усунення можливості появи порожнеч в готової продукції, а готова продукція додатково висушується і вакуумируют для уникнення вбирання вологи із зовнішнього середовища. Таким чином наші витратні матеріали відповідають за якістю світовим лідерам ринку 3D індустрії, але коштують дешевше за рахунок внутрішнього виробництва.

Співробітництво.

Ми розглядаємо всі пропозиції по співпраці на взаємовигідних умовах. Тому сміливо звертайтеся в нашу компанію з вашими креативними ідеями, і будьте впевнені що ваша пропозиція буде розглянута! Для постійних клієнтів передбачені знижки!

Інформація про компанію

Назва:
U3DF - українська фабрика по виробництву розхідних матеріалів для 3D принтерів та ручок
Тип компанії:
Виробник

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2016
Організаційно-правова форма:
Суб'єкт підприємницької діяльності

Інформація про виробництво

Розміри виробничих площ:
100-300 кв.м.
Місцезнаходження виробництва:
Белая Церковь, Киевская область, Белоцерковский район
Контроль якості:
Зовнішній та внутрішній

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner