Кошик
1319 відгуків
Топ продаж
Адгезив для 3D друку, фото 2

Адгезив для 3D друку

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Комплект "Адгезив для 3D-друку" складається з двох флаконів, кожен місткістю по 100 мл.

Перший флакон безпосередньо сам адгезив.

Другий флакон — розчинник.

Компоненти адгезиву та розчинника, що входять до складу абсолютно безпечні для здоров'я людини, якщо дотримуватися інструкції з використання та використовувати їх за прямим призначенням.

Інструкція із застосування:

1. Розігріти нагрівний стіл 3D принтера до температури +40°-42 °C;
2. Нанести необхідну кількість адгезиву на робочу зону друку зручним способом — за допомогою пензлика, або наприклад, налив безпосередньо з флакона;
3. За допомогою пензлика, шкребка або шпателя домогтися рівномірного розподілу адгезиву поверхнею нагрівного столу в планованій зоні друку так, що не було зон, на яких немає адгезиву;
4. Після рівномірного нанесення адгезиву почекати від однієї до п'яти хвилин, поки склад висохне та запустити файл на друк. Рекомендована температура розігрівання столу +80°-120 °C;
5. Після закінчення друку почекати, поки температура поверхні нагрівного столу опуститься до +50°-30 °C і зняти деталь зі столу.
Характерне клацання просигналізує про те, що деталь уже можна знімати.
Якщо деталь після остигання все ще не знімається за невеликих зусиль, то необхідно використовувати зручним підручним інструментом і підчепити деталь біля основи, після чого вона має відлипнути від столу.


УВАГА!
У жодному разі не намагайтеся зняти деталь до моменту, поки температура поверхні, на якій вироблялася друк, не опуститься до +50° — 30 °C, інакше є ризики пошкодження поверхні столу та пошкодження надрукованого виробу!


ПРИМІЧАННЯ:

1. Саме собою нанесення адгезиву не дає 100% гарантії, щоб уникнути проведення! Боротьба з проведенням має містити в собі комплекс заходів щодо її запобігання, включно з як механічною частиною, так і програмною (підготовкою файлу до друку).
Так, навіть у разі рясного нанесення адгезиву, буде ймовірність проведення, якщо в зоні друку є різкі перепади температури (наприклад, зворотний потік повітря від вентилятора охолодження радіатора хотенду, який частково потрапляє на деталь) або ж перший шар лягає з різною товщиною — у цьому разі поверхня контакту пластику з адгезивом може зменшитися й сила натягування під час остигання деталі може бути більшим, ніж сила прилипання на зоні друку.
Під час підготовки великих виробів до друку так само необхідно за можливістю використовувати брим або під час проєктування відразу додавати додаткові утримувальні елементи в деталь, наприклад, невисокі кола, які легко видаляються модельним ножем, у кутах деталі. Тільки в разі усунення всіх непрямо впливових чинників і дотримання інструкції із застосування, адгезив допоможе досягти найкращих результатів під час боротьби зі справненням!

2. Нанесений адгезив можна використовувати повторно!
Для цього необхідно очистити стіл від залишків пластику з попереднього друку та нанести невелику кількість розчинника для адгезиву на прогрітий до +40°-42°С стол.
Рівномірно розподілити розчинник на поверхні, на якій до цього вівся друк із використанням адгезиву та після висихання поставити файл на друк.
Варто врахувати, , що в цьому разі властивості адгезиву можуть послабити, але друк дрібніших об'єктів, ніж попередній, все ще буде можливим (але не гарантований) без ділової справи.
Отже, друк за одного змащування адгезивом можна вести до 3 разів.

3. Як поверхня для нанесення адгезиву та подальшого друку рекомендується використовувати скляне покриття нагрівного столу.

4. Ми не гарантуємо 100% результат навіть за умови дотримання всіх умов, якщо ви використовуєте пластик сторонніх виробниківоскільки ми не можемо нести відповідальність за якість і властивості витратних матеріалів, які випускають або продаються інші компанії.

Основні атрибути
Країна виробникУкраїна
СтанНове
Метод друкуМоделювання методом наплавлення (FDM)
Користувальницькі характеристики
ВиробникU3DF - Ukrainian 3D Factory
  • Ціна: 130 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner